Je to sice na poslední chvíli, přesto s radostí oznamujeme ještě jednu - poslední - zastávku „Manta & Dissonance Tour“. Ta se odhraje v polském Krakowě a budeme při ní mít tu čest podpořit kapely BEYOND THE EVENT HORIZON a FIRE ANT.

Netrvalo to dlouho a jsme zpět s dalším nově potvrzeným tour. Tentokrát se na několik koncertů po České republice a blízkém okolí vypraví post-metaloví NEUROTIC MACHINERY, kteří představí svou novou desku "Cognitive Dissonance". Spolu s nimi vyrazí havířovská post-rocková parta POSTCARDS FROM ARKHAM.

Pozor, pozor, dobré zprávy z tábora GORGONEA PRIMA. Již v sobotu jsme slibovali novinky, takže nyní s nimi oficiálně ven. Náš industrial black metalový tandem se chystá na turné k podpoře nové desky „Brownfields“!

Vážení přátelé, po delší době pro vás máme informace o dění u MetalGate Booking. A jelikož jsme vše prokecli už v nadpisu a přiloženém obrázku, tak není třeba chodit dlouze kolem horké kaše. V našich řadách vítáme industrial black metalový tandem GORGONEA PRIMA a agilní post-black / shoegaze formaci DÆRRWIN.