Vážení přátelé, oznamujeme tradiční víkendový triptych aneb tři kapely na třech víkendových zastávkách. Tentokráte se v rámci Blackened Trinity Tour představí melodic black metalisté DESIRE FOR SORROW, pražští blackened death metalisté SECRET OF DARKNESS a plzeňští black/death metaloví rouhači MALLEPHYR.

Je to sice na poslední chvíli, přesto s radostí oznamujeme ještě jednu - poslední - zastávku „Manta & Dissonance Tour“. Ta se odhraje v polském Krakowě a budeme při ní mít tu čest podpořit kapely BEYOND THE EVENT HORIZON a FIRE ANT.

Netrvalo to dlouho a jsme zpět s dalším nově potvrzeným tour. Tentokrát se na několik koncertů po České republice a blízkém okolí vypraví post-metaloví NEUROTIC MACHINERY, kteří představí svou novou desku "Cognitive Dissonance". Spolu s nimi vyrazí havířovská post-rocková parta POSTCARDS FROM ARKHAM.

Pozor, pozor, dobré zprávy z tábora GORGONEA PRIMA. Již v sobotu jsme slibovali novinky, takže nyní s nimi oficiálně ven. Náš industrial black metalový tandem se chystá na turné k podpoře nové desky „Brownfields“!