Jak se stává zvykem, v čase předvánočím si u nás v MetalGate najdeme chvíli i na nějakou tu dobročinnost. Takže když se koncem loňského roku vydali DESIRE FOR SORROW, MALLEPYR a SECRET OF DARKNESS na šest koncertů napříč Českou republikou, nebylo cílem jen představit aktuální tvorbu nadšeným fanouškům. Než se však dostaneme k benefičnímu rozměru, dovolte nám krátce připomenout skvělou fanouškovskou odezvu.

Vážení přátelé, po letních prázdninách jsme zpět, abychom představili benefiční rozměr nadcházejícího Blackened Trinity Tour. Stejně jako před rokem v rámci Winter Is Coming Tour chceme i letos udělat nějaké to dobro. A dnes si o tom všem povíme víc.

Vážení přátelé, oznamujeme tradiční víkendový triptych aneb tři kapely na třech víkendových zastávkách. Tentokráte se v rámci Blackened Trinity Tour představí melodic black metalisté DESIRE FOR SORROW, pražští blackened death metalisté SECRET OF DARKNESS a plzeňští black/death metaloví rouhači MALLEPHYR.

Je to sice na poslední chvíli, přesto s radostí oznamujeme ještě jednu - poslední - zastávku „Manta & Dissonance Tour“. Ta se odhraje v polském Krakowě a budeme při ní mít tu čest podpořit kapely BEYOND THE EVENT HORIZON a FIRE ANT.