Vážení přátelé, po delší době pro vás máme informace o dění u MetalGate Booking. A jelikož jsme vše prokecli už v nadpisu a přiloženém obrázku, tak není třeba chodit dlouze kolem horké kaše. V našich řadách vítáme industrial black metalový tandem GORGONEA PRIMA a agilní post-black / shoegaze formaci DÆRRWIN.

 

 

Spolupráce s uhlobarony GORGONEA PRIMA sahá fakticky až do podzimu roku 2016. Oficiální uvedení však lehce zapadlo v kontextu dalších kapelních aktivit (zejména intenzivní práce na nové desce „Brownfields“). Přidání tohoto pozoruhodného dua do naší soupisky nám sice trvalo pěkně dlouho, nyní se ale budou dít věci. Jaké? To si povíme opravdu brzy, takže se nezapomeňte stavit v pondělí, kdy si o celém chystaném dobrodružství řekneme víc!

Profil kapely

DÆRRWIN jsou žhavou novinkou domácí alternativní scény. Tato parta toho za dva roky existence stihla opravdu hodně. Fanoušci žánru mají formaci ve svém povědomí pro její četné koncertování (mimo jiné na MetalGate Czech Death Festu 2017 nebo na Žižkovské noci). Kapela se brzy přihlásí o slovo i svým chystaným debutovým albem „Uv'derekh“, jež vychází 28. února. I tyto pány u nás srdečně vítáme!

Profil kapely

Pro nyní je to od nás vše, nicméně jak jsme slíbili, již v pondělí se opět přihlásíme a povíme si víc o tom, co na duben a červen chystáme spolu s GORGONEA PRIMA. Další novinky pak na sebe nenechají dlouho čekat! Užijte si víkend a v pondělí se stavte!