Netrvalo to dlouho a jsme zpět s dalším nově potvrzeným tour. Tentokrát se na několik koncertů po České republice a blízkém okolí vypraví post-metaloví NEUROTIC MACHINERY, kteří představí svou novou desku "Cognitive Dissonance". Spolu s nimi vyrazí havířovská post-rocková parta POSTCARDS FROM ARKHAM.

Sedm koncertů zavede obě formace na oblíbená místa naší republiky. Turné dál pokračuje přes Bratislavu a Ružomberok (kde obě kapely zahrají vůbec poprvé ve své kariéře) a dále pak do známých polských klubů Rudeboy (Bielsko-Biala) a Liverpool (Wroclaw).


Seznam zastávek:

12. 5. 2018 – Praha, Fatal (+ Between The Planets) (Facebook)
13. 5. 2018 – České Budějovice, Velbloud (+ Dustborn) (Facebook)
14. 5. 2018 – Brno, Melodka (+ Secrets Of Separation) (Facebook)
15. 5. 2018 – Bratislava, Randal (+ Ohen) (Facebook)
16. 5. 2018 – Ružomberok, Nové korzo (Facebook)
17. 5. 2018 – Bielsko-Biala, Rudeboy Club (+ Frontier Of Existence) (Facebook)
18. 5. 2018 – Wroclaw, Liverpool (Facebook)

 

NEUROTIC MACHINERY vznikli v druhé polovině roku 2006. Během své dosavadní existence odehráli přes tři sta koncertů a na kontě mají čtyři plnohodnotné desky a EPčko "Exi(s)t". NEUROTIC MACHINERY se ve svých počátcích profilovali spíše jako death/thrash těleso, ale tato škatulka jim byla vždycky těsná. Touha experimentovat se patrněji projevila na EP "Exi(s)t" a v tomto nastoleném trendu pánové pokračují nadále, což ostatně potvrdí i nadcházející turné, jehož pilířem bude aktuální deska "Cognitive Dissonance".

 

 

POSTCARDS FROM ARKHAM nejsou pro našeho fanouška žádnou neznámou. Tato parta s námi úzce spolupracuje a chystané turné bude již jejich čtvrtým pod našimi křídly. I POSTCARDS FROM ARKHAM využijí toto turné primárně k propagaci své stále aktuální desky "Manta" jež vyšla v srpnu 2017. Kapela desku představila na svém polském turné "Manta Over Poland" v říjnu 2017. Domácím fanouškům nové skladby prezentovala v akustické podobě na "Busking Ritual Tour" a na několika vybraných koncertech v plné palbě. Nyní nastal čas navštívit i dosud opomenuté kouty česko-slovenska a připomenout, jak zní ona temnější a atmosferičtější poloha POSTCARDS.

 

 

Jak je obvyklé, na jednotlivé zastávky se snažíme potvrdit zajímavé hosty a ani toto turné nebude výjimkou. Pražská zastávka bude skutečným "post" skvostem, neboť celý večer otevřou famózní BETWEEN THE PLANETS. Fanoušci v Českých Budějovicích zase budou mít možnost zhlédnout jeden z prvních koncertů kapely DUSTBORN, v níž figurují bývalí členové DESIRE FOR SORROW. Brněnská zastávka dá prostor spřízněným, mladým a nadějným metalcoristům SECRETS OF SEPARATION. První potvrzenou zahraniční kapelou jsou polští melodičtí death metalisté FRONTIER OF EXISTENCE, kteří loni vydali zajímavé koncepční album "Chronicles Of Grief - I".

Více informací o tour sledujte na oficiálním Facebooku celé akce nebo na výše uvedených jednotlivých událostech.

Těšíme se naviděnou!Odkazy:

www.facebook.com/neuroticmachinery

www.facebook.com/PostcardsFromArkham