Vážení přátelé, oznamujeme tradiční víkendový triptych aneb tři kapely na třech víkendových zastávkách. Tentokráte se v rámci Blackened Trinity Tour představí melodic black metalisté DESIRE FOR SORROW, pražští blackened death metalisté SECRET OF DARKNESS a plzeňští black/death metaloví rouhači MALLEPHYR.

Tato nesvatá trojice bude ve společnosti místních speciálních hostů k vidění na následujících zastávkách:2. listopadu – České Budějovice, Velbloud (Facebook
3. listopadu – Brno, Melodka (Facebook

9. listopadu – Plzeň, Divadlo Pod Lampou (Facebook)
10. listopadu – Most, Vegáč (Facebook

16. listopadu – Praha, Fatal (Facebook)
17. listopadu – Pardubice, Ponorka (Facebook)V souvislosti s tímto tour pro vás máme malou výzvu. Možná si vzpomenete, že jsme se loni na podobné akci rozhodli konat i nějaké to dobro. V rámci tombol jsme tak vybírali peníze na pomoc rodině malého Adámka, který po operaci skončil jako ležící pacient zcela odkázaný na pomoc svých blízkých. Letos bychom rádi navázali na loňský úspěch a zkusili překonat laťku, kterou nastavilo Winter Is Coming Tour.

Tímto se tedy obracíme na Vás! Víte o někom, kdo se ocitl v těžké životní situaci a potřebuje pomoc? Dejte nám vědět! Své tipy posílejte na adresu ales(@)metalgate(.)cz (nezapomeňte odstranit závorky). Začátkem září se opět přihlásíme a oznámíme, komu hodláme výtěžek z tombol věnovat letos. Zároveň přidáme další podrobnosti o Blackened Trinity Tour! Mezitím si užívejte plnými doušky léta a když budete mít čas, mrkněte na některou z událostí nebo třeba přímo na tour event.