Vážení přátelé, po letních prázdninách jsme zpět, abychom představili benefiční rozměr nadcházejícího Blackened Trinity Tour. Stejně jako před rokem v rámci Winter Is Coming Tour chceme i letos udělat nějaké to dobro. A dnes si o tom všem povíme víc.

Letos nás nejvíce oslovil příběh paní Blanky. Ta se stará o své dva syny, kteří mají poruchu autistického spektra. Navíc však oba trpí vzácnou svalovou dystrofií. Spolu s autismem tak kluci čelí mnohým omezením, která jim znemožňují fungování v běžném životě. Jsou tak zcela odkázáni na péči svých blízkých, kterými jsou paní Blanka a příležitostně též jejich babička (které je téměř osmdesát let a stará se o třetího, nejstaršího syna paní Blanky, rovněž postiženého lehčí formou autismu). Ani to však není vše. Nepříjemné zdravotní komplikace v poslední době trápí i paní Blanku. Situace si žádá její hospitalizaci. Doufá přitom, že plánovaná operace dopadne dobře, aby se mohla opět brzy starat o své syny.

Podrobněji se o jejich příběhu dočtete zde.

Jelikož si myslíme, že paní Blanka patří mezi ty, kteří nemají život tak snadný, rozhodli jsme se jí pomoct a na nadcházejícím turné vybírat finanční prostředky právě v rámci dobročinných tombol. Budeme rádi, když nám v tomto pomůžete a podpoříte dobrou věc.

Samozřejmě, že ke každé správné tombole patří i parádní odměny. I letos se tak můžete těšit na volné vstupenky na MetalGate Czech Death Fest, ceny věnované kapelami a mnoho dalšího! Podrobněji Vás o cenách budeme informovat později na jednotlivých událostech.

Tímto se dostáváme k rozpisu turné. Blackened Trinity Tour startuje 2. listopadu v Českých Budějovicích a má následující zastávky:

 

2. listopadu – České Budějovice, Velbloud (Facebook
3. listopadu – Brno, Melodka (Facebook

9. listopadu – Plzeň, Divadlo Pod Lampou (Facebook)
10. listopadu – Most, Vegáč (Facebook

16. listopadu – Praha, Fatal (Facebook)
17. listopadu – Pardubice, Ponorka (Facebook)Souhrnnou událost k turné hledejte zde.

Veškeré aktuální informace najdete na výše uvedených odkazech. Samozřejmě vás budeme informovat i prostřednictvím tohoto webu a oficiálního facebookového profilu MetalGate.

Zůstaňte na příjmu, brzy se znovu přihlásíme! Mezitím mrkněte na článek, pozvěte kamarády a pomozte nám šířit informace do světa!

Děkujeme!