Jak se stává zvykem, v čase předvánočím si u nás v MetalGate najdeme chvíli i na nějakou tu dobročinnost. Takže když se koncem loňského roku vydali DESIRE FOR SORROW, MALLEPYR a SECRET OF DARKNESS na šest koncertů napříč Českou republikou, nebylo cílem jen představit aktuální tvorbu nadšeným fanouškům. Než se však dostaneme k benefičnímu rozměru, dovolte nám krátce připomenout skvělou fanouškovskou odezvu.

S velkou radostí totiž můžeme říct, že na všech zastávkách Blackened Trinity Tour se návštěvníci mimořádně činili a vytvořili neuvěřitelnou atmosféru, díky čemuž lze bez nadsázky říct, že turné předčilo naše očekávání. Všem maniakům, kteří solidně zatápěli pod kotlem, tedy tímto díky jak jménem naším, tak jménem kapel. Byl to mazec!

A nyní již k dobročinnému rozměru, kterým jsme toto turné okořenili. Stejně jako v případě Winter Is Coming Tour (2017) jsme i nyní na všech zastávkách pořádali dobročinné tomboly, jejichž cílem bylo vybrat co možná nejvíc finančních prostředků na pomoc paní Blance, která se sama stará o své dva syny. Ti trpí autismem a zákeřnou svalovou dystrofií. Tato kombinace chlapcům znemožňuje běžné fungování a jsou tak zcela závislí na péči paní Blanky. Více o jejich příběhu čtěte zde.

Ani tento druhý pilíř Blackened Trinity Tour nebyl opomenut, a proto nám dovolte poděkovat všem, kteří se buď zúčastnili našich tombol anebo prostě jen dobrovolně přispěli. Díky vám všem se vybralo krásných 9485 Kč. Částku jsme poté zaokrouhlili na kulatých deset tisíc a vydali jsme se ji předat přímo paní Blance do Liberce. Podívejte se tedy nyní na fotodokumentaci z předání.Blanka a kluci posílají vřelé díky všem, kteří se rozhodli pomoct. Spolu s námi také gratulují výhercům v tombolách. Na absolutní vítěze se pak těšíme na MetalGate Czech Death Festu 2019!

V případě, že vás tento příběh oslovil a chcete pomoct, je možné posílat příspěvky na transparentní účet číslo 2601378139/2010, který je veden u Asociace rodičů děti s DMO. Mimochodem, více se o paní Blance a jejích synech dočtete právě i na stránkách Asociace rodičů dětí s DMO a to zde (na deváté stránce je jejich příběh řazen jako poslední).

Na tomto místě nám ještě dovolte poslat speciální díky kapele DESIRE FOR SORROW, která si vzala na starosti organizaci tombol v Českých Budějovicích a Plzni, kde jsme kvůli indispozici nemohli být my. I díky nim se nám podařilo dosáhnout oné magické částky. V neposlední řadě děkujeme klubům a jejich personálu za hladký průběh všech akcí.

No a konečně, paní Blance a jejím dvojčatům přejeme hodně štěstí a pohody do roku 2019!

MetalGate & Desire For Sorrow & Mallephyr & Secret Of Darkness & mnozí dárci