AWRIZIS jsou mladou kapelou ze Slezska a její přidání do našich řad bylo logickým vyústěním trvající spolupráce s Markem "Frodysem" Pytlikem, s nímž MetalGate dlouhodobě spolupracuje; ať už jde právě o AWRIZIS nebo o jeho druhou formaci POSTCARDS FROM ARKHAM. AWRIZIS hrají - dle svých vlastních definic - hybrid metal. A jak si takový hybrid metal představit? Jako moderní groove / death metal a core. A jestli ani z toho nejste úplně moudří, tak se vypravte na profil AWRIZIS (kliknutím na obrázek) a poslechněte si, o čem je řeč.
S brněnskými EAGLEHEART jsme se posunuli do vod power-progressive metalu. Tato formace si vydobyla pevné postavení nejen na domácí, ale též mezinárodní scéně. Středoevropské turné s DRAGONFORCE, předskakování BLIND GUARDIAN, tuzemské koncerty s André Matosem (ex-ANGRA) či Blazem Bayleym (ex-IRON MAIDEN), několik vystoupení na festivalech Masters Of Rock, Metalfest, spolupráce s Rolandem Grapowem (ex-HELLOWEEN, MASTERPLAN) a mnohé další... To mluví za vše.

 Nezbývá nám než dodat, že s radostí vítáme obě kapely a těšíme se na společná dobrodružství, která nás v roce 2017 čekají!