Skutečně si myslíme, že v našich končinách není třeba příliš představovat TORTHARRY a SIX DEGREES OF SEPARATION. Každý, kdo sleduje tuzemskou metalovou scénu, se za těch více než 20 let, co jsou obě formace aktivní, musel alespoň očkem jejich jmen dotknout. Abychom zde nerozepisovali jejich biografii do detailu, uveďme pouze, že oba spolky jsou stále čile aktivní. SDOS vydali v létě 2016 své nové album „Simple“ a TORTHARRY koncem roku oslavili pětadvacet let na scéně skutečně vydatnou kompilací, která posluchači přináší vše a mnohem víc.

Skupiny však žijí i na koncertních podiích, o čemž vás ostatně hodlají přesvědčit na společném květnovém víkendovém miniturné. Nápad, který vzešel z tábora služebně mladších SDOS, se na generálním štábu TORTHARRY setkal s nefalšovaným nadšením a pak již šlo vše jako po másle. Nyní zde tedy máme šest zastávek, které vám s radostí odtajňujeme.

5. 5. 2017 – Náchod, Fun Club Bazzen (+ Inhuman Torment)
6. 5. 2017 – Praha, ExitUs (+ Return To Innocence)

12. 5. 2017 – Plzeň, Divadlo Pod Lampou
13. 5. 2017 – Temelín, Velký sál (End Of All Nights Festival)

19. 5. 2017 – Luhačovice, Sokolka Luhas Vegas
20. 5. 2017 – Žilina, Kolečko (+ místní support)

To ale ještě není vše! Spolu s našimi pardály se na všech zastávkách turné (s výjimkou festivalu v Temelíně) představí speciální host, mladá krev v podobě... ale o tom až příště, co vy na to? :)