S definitivní tečkou za tímto turné, kterou napsali izraelští ARALLU svým návratem domů, je čas rekapitulovat, děkovat a upozornit na probíhající a chystané akce MetalGate Booking. Pojďme tedy rekapitulovat.

Devět dní a devět koncertů. Dvě kapely z různých koutů světa. Dvanáctičlenná tour kumpanie. 1800 kilometrů na čtyřech kolech ve třech autech. Tři dobyté středoevropské státy... To bylo Nuclear Desert Tour kvantitativně.

Nuclear Desert Tour kvalitativně bylo profesionální, intenzivní, zábavné, energické, poctivé a všem zúčastněným nadělilo pořádnou porci zkušeností, zábavy a též bacilů, s nimiž jsme se od poloviny potýkali snad všichni :)

Suma sumárum jsme si všichni připsali na své konto úžasné zážitky a dobrodružství, jež zaujmou své místo ať už v biografiích zúčastněných kapel, tak v záznamech MetalGate Booking. Na tomto místě tak přichází na řadu slova díků.Na prvním místě bychom rádi poděkovali všem hudebníkům, za jejich profesionální přístup a skvělé výkony, které v průběhu času neztrácely nic ze své kvality, ba naopak se závěrem tour zrály jako dobré víno. Speciální díky patří kapele NAURRAKAR, která po tři večery zajišťovala ubytování našim hostům z ARALLU a postarala se o logistický aspekt celého tour. Bez jakékoli nadsázky platí, že nebýt odhodlání těchto chlapíků, Nuclear Desert Tour by vůbec nebylo.

Když už zmiňujeme kapely, nelze opomenout ani místní borce, kteří pro nás jednotlivé večery otevírali. Na tomto místě se ještě jednou omlouváme kapele ABYSS, kterou jsme museli v den koncertu odvolat. Tato nepříjemnost nás velice mrzí, přesto jsme museli (z důvodů, které vznikly na straně hotelu v Lipsku) učinit tento radikální krok, abychom zajistili plynulý harmonogram celého sobotního dne.

Velký dík jde rovněž všem pořadatelům. Nejen že bez nich bychom celé tour mohli uspořádat jen s velkými obtížemi (pokud vůbec), navíc se o nás skutečně královsky starali a umožnili nám cítit se na turné jako doma.

Nuclear Desert Tour by – stejně jako jakékoli jiné tour či koncert – nemělo žádný smysl, nebýt lidí nejdůležitějších – fanoušků. Tímto tedy díky všem, kdož dorazili a podpořili undergroundové akce. Bez vás by to opravdu nešlo, nejde a nepůjde, takže se držte a podporujte svou milovanou muziku. Jen tak se totiž budeme moct zase znovu potkat.

Pokud si chcete připomenout atmosféru celého turné slovem i fotem, přikládáme několik odkazů – reportérům i fotoreportérům rovněž velké díky a těšíme se na další spolupráci.


Tolik tedy rekapitulace, slova díků a nyní zbývá jen stručně připomenout, co se nám právě teď činí a co chystáme dál. V těchto dnech začíná Spring Storm Tour našich velikánů TORTHARRY a SIX DEGREES OF SEPARATION, jimž dělá společnost mladá nadějná krev v podobě INNERSPHERE. Celá parta má za sebou start v Náchodě a v sobotu 6. května se přesouvá do Prahy, klub Exit Us. Ještě následující dva víkendy pak pánové budou brázidit Českou republiku a Slovensko. Sledujte tedy Facebookové události pro nejnovější zprávy.

5. 5. 2017 – Náchod, Fun Club Bazzen (+ Inhuman Torment) (Facebook)
6. 5. 2017 – Praha, ExitUs (+ Return To Innocence) (Facebook)
12. 5. 2017 – Plzeň, Divadlo Pod Lampou (Facebook)
13. 5. 2017 – České Budějovice, Velbloud (Facebook)
19. 5. 2017 – Luhačovice, Sokolka Luhas Vegas (Facebook)
20. 5. 2017 – Žilina, Kolečko (+ místní support) (Facebook)

Za pár dní se vám rovněž přihlásíme se zbrusu novou událostí, k níž ladíme poslední detaily. Již nyní můžeme ale bez jakékoli nadsázky říct, že se bude jednat o něco v rámci metalové scény nevídaného, takže se těšte ;)