První krůčky autorské dvojice Jiří Remo (ex TITANIC) a Georgi Enchev (GEORGEN, TITANIC) k seskupení bandu JEREM.I byly učiněny na jaře 2015. Výběrovým sítem o pozici baskytaristy prošel a nástroje se ujal výborný Pepa Kudláček (SECRET, J.A.M.P., SILLAGE). Tehdy ještě tým tvořil hráč na bicí s darem „od pánaboha“, Josef Cigánek. Jeho hráčská vytíženost mu však neumožnila v projektu JEREM.I pokračovat. Tohoto postu se záhy zodpovědně ujal bývalý kolega z TITANIC, Miloň Nahodil.

Díky společné hráčské historii si členové „sedli“, čehož důkazem jsou první studiové nahrávky které najdete na EP „Vol.1“.

JEREM.I si v červenci 2016 zahráli po boku legendárních HELLOWEEN, letos se pak představili fanouškům na festivalu Masters Of Rock. Do světa též stihli vypustit videoklip k písni „Jack In The Box“ a byli hosty TV Rebel i Rádia Beat.

 Jsme moc rádi, že můžeme tuto kapelu přivítat v našich řadách a obohatit tak naše portfolio o heavy / progressive metalový proud. Těšíme se na společná dobrodružství! 

Důležité odkazy:

www.jeremiband.com
www.facebook.com/JeremI-924185187628639