Naše unikátnost – busking / akustické turné post-rockových POSTCARDS FROM ARKHAM – je za námi. Odvážíme si z ní spoustu krásných chvil, jedinečných zážitků a též hřejivý pocit, který vyvolá pozitiní odezva, o kterou jste se postarali vy, fanoušci. Vám zde patří velké díky za podporu, která nám všem vlévá zas a znovu novou energii do žil. Věříme, že ani příště vás nezklameme.

Když už rekapitulujeme buskingový rituál, nesmíme opomenout též jednu nepříjemnost. Musíme se omluvit všem fanouškům, kteří se na kapelu těšili v Olomouci. Olomoucká vystoupení byla zrušena ze zdravotních důvodů. Ačkoli jsme měli velké štěstí, že se zdravotní problémy nedotkly celého turné, stejně nás olomoucká absence mrzí. Pevně věříme, že vám tento koncert budeme moct vynahradit co možná nejdříve!

À propos, když už hovoříme o tom „příště“. Ještě tento týden se vám zde znovu přihlásíme a oznámíme první letošní podzimní tour. Zůstaňte proto na příjmu! Aby se vám lépe čekalo, můžete siještě jednou vychutnat atmosféru budějovického vystoupení POSTCARDS FROM ARKHAM, které se odehrálo v příjemném prostředí Café Hostel.