Po nějaké době tu opět máme rozšíření bookingových řad. Naším nejnovějším přírůstkem se stala tachovská parta NEUROTIC MACHINERY, která před nedávnem vydala své nové album "Cognitive Dissonance". Netřeba zdůrazňovat, že se moc těšíme se na společná dobrodružství!

NEUROTIC MACHINERY vznikli v druhé polovině roku 2006. Během své dosavadní existence kapela odehrála přes tři sta koncertů, včetně zahraničních zastávek. Natočila čtyři oficiální videoklipy a vydala pět nahrávek; "Catalept" (2008), "Opsialgia" (2010), které vyšlo ve spolupráci s časopisem Pařát, EP "Exi(s)t" (2012; obsadilo 5. místo v anketě Břitva), "Causality Principle" (2015). Právě tato deska se nesla na vlně experimentů, které notně ovlivnily i počin nejčerstvější, "Cognitive Dissonance". Ten vyšel 5. září 2017 a právě kvůli jeho podpoře se kapela spojila s MetalGate.

Turné na podporu nové desky je předběžně naplánované na květen 2018. O vývoji Vás zde samozřejmě budeme informovat. Mezitím si poslechněte aktuální podobu této formace, jež z původní death/thrash metalové škatulky vyrostla do současné post-metalové podoby a nezapomeňte navštívit její profil na našich stránkách i na Facebooku.