Vážení přátelé, máme tu poslední turné pro rok 2017. Tečkou za tímto rokem bude společné víkendové tour ARCH OF HELL, AWRIZIS a SECRET OF DARKNESS, které má název Winter Is Coming. Fanoušci se mohou těšit – mimo jiné – na nový materiál, který kapely hodlají představit.

Patrně nejdál jsou v tomto ohledu hybrid metaloví AWRIZIS, kteří počátkem roku 2018 budou vydávat novou desku. Pozadu však nezůstávají ani SECRET OF DARKNESS, kteří rovněž tvoří nové skladby. Brněnští ARCH OF HELL pro změnu připravují reedici svého debutu „One Day“.

Bez zajímavosti nezůstává ani fakt, že součástí šesti ze sedmi koncertů budou benefiční tomboly, jejichž výtěžek bude věnován na péči o malého Adámka, který se dostal do komatu. Více informací zde.Turné je naplánované na dva listopadové a dva prosincové víkendy. Potvrzené zastávky zahrnují:17. 11. 2017 Hodonín - Nautillus (+ Jovanera, Konfront) (Facebook)
18. 11. 2017 Brno - Favál (Waiting For Winter; + Secrets Of Separation, InnerSphere) (Facebook)

24. 11. 2017 Třinec - Barrocko (+ Disolation) (Facebook)
25. 11. 2017 Šumperk - H Club (+ Shoo-in) (Facebook)

8. 12. 2017 Kolín - Bar Pod Hodinama (+ Kazisvět) (Facebook)
9. 12. 2017 Jaroměř - Nároďák (+ Shoo-in) (Facebook)

22. 12. 2017 Valašské Meziříčí - M-klub (+ Black Adder) (bez Secret Of Darkness; bez tomboly) (Facebook)

 

Celou událost sledujte na Facebooku zde.

Mimo tento „metalgejtí“ trojlístek se na jednotlivých akcích představí i místní formace, takže o pestrý hudební zážitek a pořádný nářez nebude nikde nouze.

Winter Is Coming je další z víkendových tour, která vznikají ze spolupráce českého vydavatelství a koncertní agentury MetalGate se svými kapelami. Navazuje tak na předchozí Dreamscapes Tour (Ador Dorath, Six Degrees Of Separation a Postcards From Arkham) a Spring Storm Tour (Tortharry, Six Degrees Of Separation a InnerSphere).


Odkazy:

www.facebook.com/archofhellofficial
www.facebook.com/AWRIZIS
www.facebook.com/secretofdarkness