Vážení přátelé, rádi bychom se i v rámci MetalGate Booking dodatečně rozloučili s rokem 2017 a popřáli Vám tímto v roce aktuálním především hodně zdraví a neméně pohody. Rádi Vám též popřejeme bohaté hudební (a zejména metalové) zážitky, ať už albového či koncertního charakteru. Budeme se snažit, abychom právě k tomuto poslednímu bodu přispěli naší činností i my.

Rok 2017 pro nás byl o mnohém. Rozrostli jsme se o čtyři skupiny, zažili jsme koncerty před plnými i prázdnými sály, „obsloužili“ jsme devět ze čtrnácti našich kapel, dostali jsme se na prestižní akce, zkusili netradiční buskingové turné, přidali jsme do naší činnosti charitativní přesah, užili jsme si spoustu srandy, poznali nové kamarády a získali cenné zkušenosti. Vážíme si všeho, protože vše nás posouvá dopředu a umožňuje nám být v roce 2018 zase o kousek dál, než tomu bylo loni. Doufáme, že i Vy se na právě uplynulých 365 dní můžete dívat podobně.

I letos se budeme snažit překonat laťku, kterou jsme nastavili v letech předchozích. V tuto chvíli jsou první koncerty pro rok 2018 těsně před oznámením. Další dostávají jasné obrysy. Rádi bychom se znovu zapojili do dobročinných aktivit a chystáme i něco lehce nového. O všem vás samozřejmě budeme informovat prostřednictvím těchto stránek.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří u našich dobrodružství z roku 2017 byli – od kapel, které do toho šly, i když často musely obětovat mnoho, přes pořadatele a majitele klubů, jenž nám mnohdy vyšli vstříc, až k fanouškům, kteří nezapomněli přijít podpořit undergroundovou scénu.

Ještě jednou tedy přejeme hodně zdraví a úspěchů v roce 2018 a těšíme se, až s námi zase budete prožívat nová dobrodružství.